BallinaPer NeProgrami i ShitjesPartneretJumix SistemiAktiviteteBrendetKontakti

 
 
Themelimi i kompanisė

Kompania Bledi Color ėshtė themeluar nė vitin 2001 me njė objekt me sipėrfaqe tė vogėl,dhe me numėr tė vogėl tė produkteve.

Kompania Bledi Color nga viti 2004 ka filluar me Nuancimin e Fasadave dhe ngjyrave pėr mure tė mbrendsme dhe tė Jashmet me sistemin kompjuterik Slloven JUB - Jumix

Profili i kompanisė

Bledi Color ėshtė SHITORE E SPECIALIZUAR nė sektorin e Fasadave dhe Ngjyrave, Veglave tė Punės si dhe Veglave Profesionale Elektrike.
Ne ofrojmė mbi 30 Brende botėrore si dhe Brende Vendore tė cilat japin vlerė dhe garancion pėr cdo produktė tė tyre.
Jemi lider nė tregun tonė komunal falė sherbimeve profesionale pėr Konsumatorin,pėrvojes nė punė dhe ofrimit tė produkteve cilėsore dhe me cmime tė volitshme pėr Konsumatorin.
Investimi nė njohuri dhe aftėsi tė veēanta ėshtė njė nga prioritetet tona kryesore dhe pėrparėsi ndaj konkurrencės.

Misioni dhe Vizioni i kompanisė

Kujdesi pėr Klientin ėshtė pasioni ynė, ofrimi i shėrbimeve dhe i produkteve tė reja gjithnjė e mė tė mira bėnė pasurimin e misionit tonė.
Me njė standard cilėsor, ne po dėshmojmė angazhimin tonė pėr cilėsi dhe kėnaqėsi tė konsumatorėve pėr vite me rradhė. 
Standardi bazohet nė parimet e Ofrimit tė shėrbimeve dhe produkteve kualitative, tė cilat janė njė komponent thelbėsor tė praktikės sė mirė tė biznesit.

Qėllimi i Kompanisė ėshtė qė gjithmonė tė jemi partner i besueshėm pėr konsumatorėt tanė, me asortiment tė gjėrė, me pėrkujdesje tė mire si dhe me kėshilla praktike nė pėrdorimin e produkteve pėr bashkėpuntorėt tonė.

Vizioni i Kompanisė Bledi Color ėshtė qė mbrenda disa viteve tė jetė njė ndėr kompanitė Lider nė gjithė tregun e Kosovės dhe tė jetė njė qendėr e madhe e Programit "Home Decorations & Painting Center"

Pėrgjegjėsia sociale

Pėrgjegjėsia sociale e BLEDICOLOR sh.p.k. pasqyrohet nė pėrgjegjėsinė e kompanisė pėr punonjėsit e saj dhe pėr biznesin e suksesshėm, i cili siguron njė pėrfitim mė tė gjerė shoqėror. 
Nė qendėr tė vėmendjes sonė ėshtė qėndrimi ndaj bashkėsisė lokale, nė tė cilėn mbėshtesim aktivitete, shoqėri dhe grupe tė ndryshme.
 
Inovacionet Teknologjike

Ne shfrytėzojmė teknologji superiore pėr tė kontribuar nė Konsumatorėt dhe Shoqėrinė tonė nė mėnyrė tė qėndrueshme, me produkte dhe shėrbime tė reja, pėrmes njė fuqie punėtore kompetente, tė ndėrtuar mbi njė kulturė dhe shkollim adekuat.

Fokusi i Klientit

Ne vazhdimisht pėrpiqemi tė kuptojmė dhe tejkalojmė pritjet e Klientit.
 
BLEDICOLOR – Academy

Kompania jonė ēdo 6 muaj organizon Trajnime pėr kompanitė qė mirren me suvatime,fasada dhe moleraj dhe ky trajnim udhėhiqet nga ekspertė tė kėsaj fushe, tė cilėt paraqesin produktet e reja dhe Inovacionet e fundit teknologjike.

Ne ofrojmė shumėllojshmėri tė seminareve dhe trajnimeve, konceptit arsimor tė punėkryesit.
BlediColor Academy ėshtė platformė digjitale e cila sjell­ė material digjitale rreth mėnyrės sė aplikimit tė Sistemit tė Izolimit tė shtėpive dhe Objekteve.
 
BlediColor Academy sė bashku me  rrjetin e partnerėve, ofron seminare me grupe punuese,seminare nė internet, si dhe nė mėsimin joformal pėrmes mentorimit dhe shkėmbimit tė njohurive.
Nėse dėshironi tė zhvilloni karrierėn tuaj tė shkėlqyer, atėher bashkohuni me Ne.
 
Brendet

Brendet qė i kemi me Ekslusivitet pėr Shitoret tona janė: Knauf, Makita, BIM Izolimi, Mekap, Bunjamini, Chromos, Cellfast,
Rigips, Ceresit, Einhell, Dast.
 
 
     
 
BLEDICOLOR 1 BLEDICOLOR 2 ORARI I PUNĖS NA NDIQNI NĖ...
SHTIME
Rr.Adem Jashari p.n.

Kontakti:

+383 44 277 487
+383 44 471 900
LIPJAN
Rr.Hajredin Bajrami p.n.

Kontakti:

+383 44 287 441
+383 44 201 873
E Hėnė / E Shtune 
07.00 - 19.00

E Dielė
07.00 - 13.00

    

E-mail:
bledicolor@hotmail.com

Copyright © 2007-2019, Bledi Color | Created by: Islam Sokoli